Pyetjet dhe Pėrgjigjet
Created by: ARBĖR HOTI, 2004 , do tė keni edhe mė shumė te reja kėtu mė vonė.....

B.Statistikės

Makroekonomi

Makroekonomi II

Anglisht II

Anglisht

Matematikė

Biznes Ndėrk.
Integ.Eko.Evro.
Stand.Ko.Kont.
Konta.Menaxh.

Financa te Korp.

Konta.Financiar.

Kontabilitet

Anal.Financiare

Menaxh.Invest.

Financa Publike

Financa

Info. Biznesit

Vendos. afarsite

Foto t'Prizrenit

 

 

Pyetjet dhe Pėrgjigjet

1.PJESA e PARĖ (skripta)

2.PJESA e DYTĖ(scripta)

3.PJESA1(libri)

4.PJESA2(tre)

@.TESTI PROVIMI (3)

@.PYETJET NGA TESTET E PROVIMIT

         NOTICE: Me tast tė MAJTĖ tė mausit klikoni njėherė mbi cilindo link edhe shkoni  nė "save  target  as"...dhe specifikoni vendin ku do ta ruani fajllin....