Kapitujt
Created by: ARBĖR HOTI, 2004 , do tė keni edhe mė shumė te reja kėtu mė vonė.....

B.Statistikės

Makroekonomi

Makroekonomi II

Anglisht II

Anglisht

Matematikė

Biznes Ndėrk.
Integ.Eko.Evro.
Stand.Ko.Kont.
Konta.Menaxh.

Financa te Korp.

Konta.Financiar.

Kontabilitet

Anal.Financiare

Menaxh.Invest.

Financa Publike

Financa

Info. Biznesit

Vendos. afarsite

Foto t'Prizrenit

 

 

 

 

FINANCA PUBLIKE

 

  Financat Publike ėshtė lėndė obligative nė vitin e tretė pėr drejtimin Banka-Financa, ndėrsa pėr drejtimet tjera ėshtė zgjedhore. Ligjerohet nga prof.dr.Sabahudin Komoni, dhe asistenti i tij Mr.Driton Balaj, dhe vlen tė theksohet se mund tė jipet nėpėrmjet 2 kollokfiumeve qė i organizon profesori Driton Balaj. Kėtu po ju ofroj tė gjithė kapitujt e thjeshtėsuara por edhe komplete pėrmes tė cilave une e kam marrė 10-she. SUKSESE!!!!!