Kapitujt
Created by: ARBĖR HOTI, 2004 , do tė keni edhe mė shumė te reja kėtu mė vonė.....

B.Statistikės

Makroekonomi

Makroekonomi II

Anglisht II

Anglisht

Matematikė

Biznes Ndėrk.
Integ.Eko.Evro.
Stand.Ko.Kont.
Konta.Menaxh.

Financa te Korp.

Konta.Financiar.

Kontabilitet

Anal.Financiare

Menaxh.Invest.

Financa Publike

Financa

Info. Biznesit

Vendos. afarsite

Foto t'Prizrenit

 

 

 

 

Menaxhimi i Investimeve

 

  Menaxhimi i Investimeve ėshtė lėndė zgjedore pėr tė gjitha drejtimet nė vitin e tretė. Pėr kėtė lėndė ekziston libri i prof.dr.Muhamet Mustafa, njė profesor shumė i mirė, provimin mund ta kaloni nėpėrmjet dy testeve qė organizohen nga Asistentja Mr.Venera Demukaj. Pra mėsoni nė mėnyrė kontinuele dhe jepni kollokfiumet. Unė po ju ofroj tė gjithė kapitujt e librit nė mėnyrė tė shkurtuar, pra shkaroni (downlodoni) dhe mėsoni kėto kapituj, por tju them qė ju duhet edhe librin ta bleni pėr ti mėsuar dis detyra qė bien nė provim.

SUKSESE!!!